Drobnym druczkiem

15 May 2019

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wynajmujący i najemca to często nie tylko strony skomplikowanych relacji biznesowych, ale też twardzi negocjatorzy, którzy wiedzą, że umowy zawiera się na trudne czasy.

Cesja praw i obowiązków z umowy najmu, kary umowne i odsetki, ubezpieczenia nieruchomości, gwarancje bankowe – to właśnie przy tych tematach negocjacje się zaogniają, a emocje sięgają zenitu.  Jak pogodzić odmienne interesy i stworzyć najbardziej optymalne zapisy umowne? O tych i wielu innych kontrowersyjnych zapisach w umowach najmu, podczas warsztatu opowie Tomasz Olkiewicz, radca prawny i partner oraz Aleksandra Grabarska, radca prawny i senior associate w kancelarii MDDP Olkiewicz i Wspólnicy.

Jeśli macie jakiś problem ze swoją umową najmu lub znajdują się w niej zapisy, które budzą Wasze emocje i zastanawiacie się, czy te zapisy to standard, czy można je zmienić, zachęcamy do przesłania ich za pośrednictwem ankiety online. Podczas warsztatu przeanalizowane zostaną też wszystkie nadesłane przez Państwa przypadki budzących wątpliwości zapisów w umowach.

Warsztat: Kiedy iskrzy najbardziej na linii właściciel-najemca czyli jakie są najbardziej sporne zapisy w umowach najmu? godzina 15:15

 

The 20th CEE Warehouse & Logistics Conference

The 20th CEE Warehouse & Logistics Conference

27th September, 2024,Warszawa,Centrum konferencyjne w Centrum Nauki Kopernik

Registration

Participation in person
The price covers in-person conference participation including for the hotel, coffee breaks, the lunch and conference materials.
1570
PLN
net
The 15th Office Market Conference. Trends & Outlook
Warsaw
Sound Garden Hotel
Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warsaw