Emocje większe niż na boisku

15 czerwiec 2021

Z rocznym poślizgiem ruszyły wyczekiwane Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Na szczęście mecze zaczynają się po południu, więc w najblższy czwartek od rana można wziąć udział w kolejnym spotkaniu z ekspertami branży nieruchomości – 17 czerwca o godz. 9.30 startuje już po raz dwunasty konferencja Eurobuildu „Polski Rynek Biurowy. Trendy i Prognozy”.

W dyskusji o inwestowaniu w nieruchomości biurowe wezmą jak zwykle osoby o niezwykłej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Zanim skupicie Państwo swoją uwagę na zmaganiach Ukrainy z Macedonią, zdążycie jeszcze wysłuchać nie mniej ciekawej dyskusji Radomiła Charzyńskiego (partner, Greenberg Traurig) i jego gości, wśród których będą: Peter Heckelsmüller (head of acquisitions & sales CEE, Austria and Switzerland, Deka Immobilien Investment), Marcin Purgal (senior director, Investment, Avison Young), Adrian Karczewicz (head of investments, Skanska’s commercial development business unit in CEE), Hedwig Höfler (head of investment management, AT & CEE, CA Immobilien).

Jak zmieniła się pozycja projektów biurowych jako aktywa? Czy pandemia zmieniła kierunki, z których płynie biurowy kapitał? Jak wygląda pod tym względem Polska na tle krajów CEE? Przekonajcie się w czwartek 17 czerwca. Panel z udziałem wymienionych gości zaczyna się o godzinie: 10:10. Zapraszamy do rejestracji! Pamiętajcie Państwo, że na konferencjach Eurobuildu wszyscy wygrywają!

Eurobuild Awards 2022

Eurobuild Awards 2022

27 Wrzesień 2022,DoubleTree by Hilton hotel Warszawa,Warszawa
Konkurs Rowerowy Pracodawca

Konkurs Rowerowy Pracodawca

13 października 2022,śniadanie biznesowe z rozdaniem statuetek,
Łódź REdiscover

Łódź REdiscover

19 października 2022,Orientarium ZOO,Konstantynowska 8/10, Łódź
28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

09 grudnia 2022,Hotel Bellotto, Senatorska 13/15,Warszawa
13. Konferencja Polski Rynek Biurowy. Trendy i Prognozy.
Warszawa
Hotel Radisson