Jesienne spotkanie przy grillu

18 październik 2018

Kiedy możemy liczyć na transakcje inwestycyjne na rynku biurowym przy stopie kapitalizacji poniżej 5 proc.? Jakie są Pana wrażenia po targach Expo Real? W jakiej walucie trzyma Pan oszczędności? – między innymi na takie pytania musiał odpowiedzieć gość specjalny Konferencji Rynku Biurowego Eurobuildu, która odbyła się we wtorek.
„Grillowanie” Tomasz Burasa, dyrektora zarządzającego firmy Savills, zelektryzowało uczestników eventu, który odbył się przy pełnej sali w warszawskim hotelu Marriott. Nowy, eksperymentalny punkt programu miał formę pytań zadawanych gościowi przez uczestników konferencji – można było je przesłać za pośrednictwem systemu Match Maker lub w formie kartek wrzuconych do pojemnika, ewentualnie przekazać w bezpośredniej rozmowie. Oprócz tematów całkiem poważnych (Jaka przyszłość czeka coworkingi w Polsce? Czy coraz wyższe koszty budowy przełożą się na wyższe czynsze w biurach? Ludzi o jakich cechach zatrudniasz w dziale biurowym Savillsa?) Tomasz Buras był zaskakiwany pytaniami nie całkiem serio, dzięki czemu uczestnicy konferencji dowiedzieli się, że swoje oszczędności szef Savillsa trzyma w nieruchomościach, a w windzie budynku Q22, gdzie mieści się siedziba Savillsa, co prawda Tomasz nie zaciął się nigdy, ale po zakmnięciu drzwi kabiny czasem trzeba poczekać, aż kurs rozpocznie górna kabina.
– Jeśli towarzystwo w windzie jest miłe, to da się wytrzymać – zapewnił Tomasz Buras.
Dział Konferencji Eurobuildu zapowiada kolejne sesje „grillowania” ciekawych ludzi naszej branży podczas następnych eventów.

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

22 listopada 2018,Hotel Intercontinental,Emilii Plater 49, Warszawa

Rejestracja

1 bilet
Wstęp dla 1 osoby obejmuje udział w warsztatach, przerwy kawowe, lunch, materiały konferencyjne.
150
Euro
netto
2 bilety
Wstęp dla 2 osób obejmuje udział w warsztatach, przerwy kawowe, lunch, materiały konferencyjne.
260
Euro
netto
3 bilety
Wstęp dla 3 osób obejmuje udział w warsztatach, przerwy kawowe, lunch, materiały konferencyjne.
330
Euro
netto
Pobierz zamówienie PDF
9. Konferencja - Polski Rynek Biurowy - Trendy i Prognozy
Warszawa
Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79