Drobnym druczkiem

15 May 2019

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wynajmujący i najemca to często nie tylko strony skomplikowanych relacji biznesowych, ale też twardzi negocjatorzy, którzy wiedzą, że umowy zawiera się na trudne czasy.

Cesja praw i obowiązków z umowy najmu, kary umowne i odsetki, ubezpieczenia nieruchomości, gwarancje bankowe – to właśnie przy tych tematach negocjacje się zaogniają, a emocje sięgają zenitu.  Jak pogodzić odmienne interesy i stworzyć najbardziej optymalne zapisy umowne? O tych i wielu innych kontrowersyjnych zapisach w umowach najmu, podczas warsztatu opowie Tomasz Olkiewicz, radca prawny i partner oraz Aleksandra Grabarska, radca prawny i senior associate w kancelarii MDDP Olkiewicz i Wspólnicy.

Jeśli macie jakiś problem ze swoją umową najmu lub znajdują się w niej zapisy, które budzą Wasze emocje i zastanawiacie się, czy te zapisy to standard, czy można je zmienić, zachęcamy do przesłania ich za pośrednictwem ankiety online. Podczas warsztatu przeanalizowane zostaną też wszystkie nadesłane przez Państwa przypadki budzących wątpliwości zapisów w umowach.

Warsztat: Kiedy iskrzy najbardziej na linii właściciel-najemca czyli jakie są najbardziej sporne zapisy w umowach najmu? godzina 15:15

 

Łódź REdiscover: the revitalisation and transformation of cities

Łódź REdiscover: the revitalisation and transformation of cities

18 September 2019,Andel's Hotel,Ogrodowa 17, Łódź
Suits on bikes - Łódź

Suits on bikes - Łódź

September 24th 2019,Księży Młyn Browar & Restauracja, Tymienieckiego 22/24,Łódź
The 4th Table Tennis Tournament

The 4th Table Tennis Tournament

September 28th, 2019,Siennicka Sports Hall OSiR Praga-Południe, ul. Siennicka 40,Warsaw
The 25th Annual Property Market Convention

The 25th Annual Property Market Convention

26 November 2019,Hotel Bristol a luxury collection hotel,Krakowskie Przedmieście 42/44, Warsaw
The 10th Office Market Conference for Poland - Trends & Outlooks
Warsaw
Warsaw Spire, The Heart, Pl. Europejski 1
Pl. Europejski 1, Warsaw